1000 tane özür dilerim yazısı kopyala,1000 tane özür dilerim mesajı

1000 tane özür dilerim yazısı kopyala

1000 Tane Özür Dilerim Yazısı Kopyala

1000 tane özür dilerim yazısı kopyala olarak hazır bir şekilde sizleri aşağıda beklemektedir. Yapmanız gereken tek şey kopyalamak ve göndermek istediğiniz kişiye yapıştır işlemi yapmaktır. İstemeden, bilmeden ve bazen de farkında olmadan sevdiklerimizi üzeriz. Kırılmalarını hissettiğimizde ya da bunu bize bildirdiklerinde ne yazık ki geçtir. Çünkü kırılan kalbin onarımı kolay değildir.

Neyse ki bize olan sevgileri affedicilik konusundaki terazilerinin ağır gelmesine neden olur. Ne kadar kinci bir kişi ile tartışmış olsanız dahi yumuşayacağı bir çözüm ile kalbini tekrar fethedebilirsiniz. 1000 Tane Özür Dilerim Yazısı bu duruma en güzel örnektir ve kopyala yapıştır yapılarak zaman ya da maddi bir şey gerektirmez.

  • Özür dilerim mesajı öncesinde sürpriz yaparak bir buket çiçek gönderebilirsiniz. Çiçekleri kendi bahçenizden koparabilir ya da saksıda yetiştirdiğiniz bir çiçeği de verebilirsiniz. Ki bu en büyük jesttir. Kendi emeğinizle yetişmiş çiçeğin sizi affettirmesi çok daha kolaydır.
  • Yaşanmış olan olayın üzerinden geçmeyin. Onu gömün. Eğer özür dilerim mesajı öncesi ya da sonrasında olayı hatırlatırsanız kalp kırıklığı çok yakında hissedildiği için affedilseniz bile sürekli dile getirilen bir olay ile karşı karşıya kalacaksınız. Olayı affedildikten birkaç gün ya da hafta sonra üzdüğünüz kişi olayı açmanızdan rahatsız olmazsa konuşun ve yanlışlarınızı belirtin. Neden üzüldüğünü daha dikkatlice kavrayarak bir daha tekrarlamayın.
  • Mesaj sonrasında her gün güzel mesajlar ile üzdüğünüz kişinin gönlünü fethetmeye devam edin. Böylece olay unutulacak ve değerli olduğunu hissedecektir.
  • Özür dilerim demek büyük bir erdemdir bunu dile getirmekten çekinmeyin.

Sevdiklerimiz için pek çok şey yapmak isteriz. Onların mutluluğu bizim için çok önemlidir. Kıymetlilerimizi üzmeyi asla istemeyiz. Ancak bazen olabiliyor. Hayatın bize ne getireceği ve asla üzmem dediğimiz kişiyi bir çırpıda nasıl üzeceğimiz hiç ama hiç belli olmuyor. Ancak belirttiğimiz gibi kalpleri ısıtmak ve aradaki buzları eritmek çok kolay. Bunu düşünmüş olmak ve araştırmak. Sonrasında da uygulamak karşımızdaki kişinin bizi affetmesini sağlayacaktır. Özür dilerim mesajının yanı sıra affedilmenin kesinleşmesini istiyorsanız uyarılarımızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Arkadaşlar ilişkinizde sorunlar olabilir bu gayet normaldir.Fakat bunu düzeltmek sizin elinizde.Sizler de bu yazılar sayesinde ilişkinizi düzeltebilirsiniz ama tekrardan aynı hatayı yaptığınız takdirde sizin için sıkıntılar doğacaktır.Ona buna ek olarak güzel sözler yazabilir bazı jestler yapabilirsiniz.Hediyeler alıp onu şaşırtırsanız bu size doğrudan ek puan olarak hanenize yazılır 🙂 Umarız internetten araştırma yaparak ilişkinizi düzeltip evlilik yoluna girebilirsiniz.Başarılar dileriz.

Yorum yapın