2022 Sıfır Araç Fiyatları Nelerdir? SEAT Araba Modelleri İncelemesi

SEAT Araç Modelleri ve İncelemesi, 2022 Sıfır Araç Fiyatları Ne Kadar?

SEAT araç modelleri, hayallerindeki arabayı arayan herkes tarafından incelenmelidir. Etkileyici 0 araç kampanyaları ve uygun araç fiyatları sunması sebebi ile öne çıkan bir marka olmuştur.  

İspanyol bir şirket olarak boy gösteren SEAT, 1950 yılından itibaren eşsiz tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Trafikte benzersiz bir sürüş deneyimi vaat eden birçok araç modeli bulunmaktadır. Biz de bu yazımızda sizler için bu araba modellerini yakından inceleyecek, 2022 sıfır araç fiyatları hakkında sizi bilgilendireceğiz. Dilerseniz başlayalım, keyifli okumalar!  

SEAT Araba Modelleri ve İncelenmesi  

Çok sayıda iddialı araç içerisinden SEAT modelleri, benzersiz tasarımları ve gelişmiş teknolojileri ile ayrılmaktadır. Markanın 5 tane etkileyici modeli bulunmaktadır. Bunlar Yeni SEAT Ibiza, Yeni SEAT Arona, SEAT Leon, SEAT Ateca ve SEAT Tarraco’dur.  

5 model de bazı özellikler bakımından değişiklik göstermektedir. Yeni SEAT Ibiza, 9.2″ Multimedya ve Navigasyon Sistemi ve 10.25” Digital Gösterge Paneli ile gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Kör Nokta Tespit Sistemi ve Seyahat Asistanı içeren araçta güvenli yolculuklara çıkabilirsiniz. Geniş aksesuar yelpazesinden yararlanıp aracınızı kişiselleştirmek de sizin elinizde!

0 arac kampanyaları
2022 sıfır araç fiyatları

Yeni SEAT Arona, Full LED Mercekli Farlar ve LED Ön Sis Farlarını içeren bir dış tasarıma sahiptir. Yenilenen dış görünümü ile kendine hayran bırakmaktadır. Gelişmiş bir güvenlik sistemi bulunan araçta gönül rahatlığı ile yola çıkabilirsiniz.  

3 Bölgeli Otomatik Klima içeren SEAT Leon, konforlu bir modeldir. ‘Infinite LED’ Arka Farları sayesinde eşsiz bir tasarım harikasıdır. Avrupa’da 2021 Yılının Satın Alınabilecek En İyi Otomobili seçilen modele bir şans vermeyi unutmayın. Üstelik opak ve metalik renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

SEAT Ateca, Full Link Bağlanabilirlik özelliği ile öne çıkar. Yeni ön ızgarası ile iddialı bir tasarıma sahiptir. Çarpışma Öncesi Asistanı, Seyahat Asistanı, Yan Bölge Asistanı ve Adaptif Hız Sabitleyici sistemleri ile güvenlik konusunda gelişmiştir.  

SEAT Tarraco, 20″ alüminyum alaşımlı jantlardan oluşan şık bir tasarıma sahiptir. 7 Koltuklu Oturma Düzeni ile özellikle geniş ailelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programından alabileceği en yüksek güvenlik sınıfını alan model ile güven içinde trafiğe çıkabilirsiniz. 

Bahsettiğimiz tüm modellere sahip olduğunuzda çok sayıda 0 araç kampanyaları da sizleri bekliyor olacak. Fırsatlar konusunda detaylı bilgi için SEAT resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz!  

2022 Sıfır Araç Fiyatları Ne Kadar?  

Yukarıda belirttiğimiz gibi birçok farklı özellikte model bulunmaktadır. Bu modelleri satın almadan önce bilgi alınması gereken bir diğer konu ise 2022 model araba fiyatları olarak söylenebilir. SEAT marka araçların güncel fiyatları aşağıdaki gibidir:  

  • SEAT Tarraco Başlangıç Ücreti: 1.070.00 ₺ 
  • SEAT Ateca Başlangıç Ücreti: 890.000 ₺ 
  • SEAT Leon Başlangıç Ücreti: 690.000 ₺   
  • Yeni SEAT Arona Başlangıç Ücreti: 615.000 ₺ 
  • Yeni SEAT Ibiza Başlangıç Ücreti: 450.000 ₺ 

Olarak belirlenmiştir.  

Bu yazımızda sizler için eşsiz dizaynları ile öne çıkan araba modellerini inceledik. Sonrasında ise 2022 yılının güncel araç fiyatlarını sizler ile paylaştık. Otomotiv konusunda aklınıza takılan daha fazla soru veya görüş varsa yorumlar kısmında sizi bekliyor olacağız! 😊  

Yorum yapın