Doğukan Dudaroğlu, Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Doğukan Dudaroğlu Hakkında

Doğukan Dudaroğlu, Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Doğukan Dudaroğlu Hakkında

Doğukan Dudaroğlu kimdir, Doğukan Dudaroğlu kariyeri hakkında başlıca bilgiler ve Doğukan Dudaroğlu hakkında popüler haberleri öğrenmek için yazımızı ziyaret edebilirsiniz. 2022 yılında EKU Fren Döküm San. A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine devam etmektedir. TAYSAD yönetim kurulu üyesi ve üstelik TAİDER üyesi olduğu biliniyor.  

Bu yazımızda Doğukan Dudaroğlu hakkında merak edilenleri inceliyoruz. Sonrasında ise EKU şirketini tanyoruz. Hadi başlayalım, keyifli okumalar!  

Doğukan Dudaroğlu Hayatı Hakkında  

Doğukan Dudaroğlu 1985 yılında doğdu. 2003 yılında Koç Lisesi’nde eğitimine başlamış ve 2007 yılında eğitimine İngiltere’de devam etmiştir. Dudaroğlu, üniversite eğitimini İngiltere’de, Reading Üniversitesi’nden Ekonomi (BSc) derecesi ile tamamladı.  

TAYSAD Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği yönetim kurulu üyesi ve TAİDER Aile İşletmeleri Derneği üyesidir. 

Garanti Yatırım ve ve Cerberus Capital Management L.P. ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ortaklığında özel sermaye fonlarının oluşumunda ve yönetiminde aktif rol oynadı. 

 Kariyeri boyunca Mey İçki’nin İngiltere’deki Diageo Plc’ye satışında ve bir reklam ajansının satışında danışmanlık gibi konularda rol aldığı görülebilir.  

Birçok sektör arasında enerji, gayrimenkul ve otomotiv sektörlerinde öne çıkan şirketlere yatırım yapmaktadır. Halen EKU Fren ve Döküm San. A.Ş Genel Müdürlük görevine devam ediyor.

Doğukan Dudaroğlu
Doğukan Dudaroğlu Kim

EKU Fren ve Döküm Sanayi A.Ş İle İlgili Bilgiler  

60 yılı aşkın üretim tecrübesi ile EKU, dünya çapındaki şirketlere fren kampanaları tedarik ederek bu alana girdi. Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde artık Avrupa’nın en büyük dökümhanelerinden biri olarak kabul edilmektedir.  

2 milyon üretim kapasitesi ile tasarlanmış ve inşa edilmiş olağanüstü işleme tesisleri, gelişmiş donanımları ile Avrupa’nın önde gelen işleme tesislerinden biridir.  

Yedek parça pazarında ve ana sanayide önde gelen bir şirket olarak hizmet alanını yurt dışına da taşımıştır. Üretimlerinin Avrupa ve Amerika’ya ihraç edildiği bilinmektedir. Geniş bir ürün yelpazesi sunarak, şirketin itibarını küresel düzeye taşımasına ve otomotiv sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermesine yardımcı olmuştur.

Doğukan Dudaroğlu Kimdir
Doğukan Dudaroğlu Hakkında Bilgi

Bu yazımızda EKU Fren ve Doğukan Dudaroğlu’nu yakından tanıma şansı yakaladık. Doğukan Dudaroğlu hakkında paylaşmak istediğiniz görüşler veya sormak istediğiniz sorular varsa yorumlarda buluşalım!  

Yorum yapın