Erkekleri kadınlardan soğutan şeyler nelerdir ?

Erkekleri kadınlardan soğutan şeyler nelerdir ?

Erkekler kadınlardan neden soğur ya da bir anda vazgeçer ? Erkekleri kadınlardan soğutan şeyler nelerdir ? Hepsi madde madde bu makalemizde.Bizim eksik kaldığımız yönlerde yorum bırakabilirsiniz.Yorumunuzu konu içerisine ekleyebiliriz.Şimdi başlayalım.Erkekler kadınlardan neden soğur ?

 

Erkekleri kadınlardan soğutan şeyler nelerdir ?

 

Erkekler ve kadınlar, genel olarak sürekli birbirlerine karşı bir çekim alanı içindedirler. Her insanın ruhunda ve hayalinde aradığı bir ruh eşi vardır. Tabii ki herkesin karşıt cinste neyi aradığı, beklentileri birebir genelleyemez ama karşıt cinsin birbirini ittiği ve çektiği ortak noktalar olabilir.

Bu yazımızda erkeklerin kadınlarda en çok nelerden hoşlanmadığını ve hatta hangi hareketlerden nefret ettiğinden bahsedeceğiz.

erkekleri kadınlardan soğutan şeyler
erkekleri kadınlardan soğutan şeyler
  •  Genel bir araştırma sonucunda erkekler genellikle bakımsız kadınlardan hoşlanmıyor. Kendine bakmamış, saçı başı dağınık, üstü başı düzensiz. Ayakkabıları özensiz, hoş kokmayan ve elleri bakımsız bayanları beğenmediklerini söylüyorlar.Bunun yanı sıra, tüylü bayanlardan, açık giyindiğinde orasını burasını çekiştiren, iş çamaşırlarının deseninin dışardan seçilmesini ve hatta göze batan şeffaf sutyen askılarını görmekten nefret ediyorlar.

 

  • Erkeklerin Düz tabanlı ayakkabıları da sevdikleri söylenemez. Bayanlara topuklu ayakkabıyı yakıştırıyorlar.    Erkekler kıskanç ve şımarık bayanlardan nefret ediyor. Sık sık neredesin? ,ne yapıyorsun? Kiminlesin? Ona mı baktın? Buna mı baktın? Diye üstelenmekten hiç mi hiç hoşlanmıyorlar.Onların yanındayken kız arkadaşlarınızla fısır fısır fısıldaşmanızdan da hiç hoşlanmıyorlar. Hele hele ki, sarhoş kadından nefret ediyorlar. Siz siz olun, erkek arkadaşınızın yanında kendinizi kaybedecek kadar içmeyin.

 

  •   Sürekli dedikodu yapan kadınlardan hoşlanmayan erkekler, onu bunu çekiştiren kadınlara hiç prim vermezken dedikoducu ve sürekli trip atan kadın modelini hiç desteklemiyor.Erkekler servet peşinde koşan bayanları da çok itici buluyor. Onlar için ilk etapta yahut konuyu evirip çevirip para, ev araba, mal-mülk konuşmak ortamda buz etkisi yapıyor. Erkekler ikide birde eski ilişkisinden ya da eski kocasından bahseden bayanlardan hiç haz etmiyor bununla beraber kendilerine hakaret olarak görüyorlar.

 

  •  Erkekler yanlarındaki bayanların konuşurken seçici olmalarını bekliyor. Daha çok ortaklaşa konular hakkında paylaşım yapmak istediklerini söylüyorlar. Örneğin, sevgilisinin kuaförde yaşadığı maceraları dinlemekten pek çok erkek hoşlanmıyor.

 

  • Erkek arkadaşı yanındayken sürekli telefonuyla ilgilenen bayanlarda pek kabul görmüyor. Erkeklerin bayanlar konusunda bir sıkıntısı da, alış veriş. Birlikte alış verişe gitmek onlar için tam bir kabus.Kalabalıklar işinde bekletilmekten hiş hoşlanmayan erkekler, kadınların bir türlü alış veriş sırasında karar veremediklerinden ötürü, uzun saatler bekletilmekten çok şikâyetçi. Ayrıca da anlamadıkları kıyafet konularında bu güzel mi? Şu yakışmış mı? Tarzı sorulardan da bunalıyorlar.

Evet arkadaşlar eklemek istediklerinizi yorum olarak eklerseniz konumuzun içerisine ekleyebiliriz.Sonuna kadar okumanızı öneririz.Bayan arkadaşlarımızın da bu yazdıklarımıza bakarak kendilerini düzeltmelerini umuyoruz.Yani en azından erkeklerin soğumasını istemiyorlarsa bu maddelere oldukça dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum.0

Yorum yapın