Siyah kalp anlamı ? ,Siyah kalp emojisi neyi ifade eder ?

Siyah kalp anlamı ?

Siyah Kalp Anlamı

Sevilen uygulamalar arasında yer alan Snapchat uygulamasında bulunan kalp emojilerden siyah kalp anlamı nedir bugün pek çok kullanıcının merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Sosyalleşirken keyifli anlar yaşanılan alanların gittikçe çoğalması bu uygulamalar arasında büyük bir rekabetin yaşanmasını sağlamaktadır. Snapchat uygulamasının öne çıkarmış olduğu emojiler insanların çok hoşuna gitmeye başlamışken bu emojilerin anlamları da en çok araştırılan konular arasında yerini almaya başladı.

Snapchat uygulamasında kişilerin isminin yanında bulunan her bir emojinin farklı bir anlam içermesi ve kişilerin bu anlamlar doğrultusunda hareket etmeye başlaması yeni bir akımın doğmasına da ev sahipliği yapıyor.

Snapchat Uygulamasının Siyah Kalbi

Kötü hissedilen durumlarda olumsuzluk ifadesi olarak kullanılan Snapchat uygulamasının siyah kalbi, üzgün olduğunuz veya kötü bir durumla karşılaştığınız zamanlarda da kendinizi ifade etmenizi sağlayacak bir emoji olarak aklınızda kalabilir. Snapchat siyah kalp anlamı bakımından pek hoş duyguları barındırmasa da hayatın mutsuz yanlarının da olduğu düşünülerek bu emoji, emojiler arasına eklenmiştir. Siyah kalp anlamı nedir diye merak edenlerin meraklarını giderecek olan bu açıklama Snapchat siyah kalp anlamı için yeterli olacaktır.

Güne gülen yüz emojisi ile başlamak ve günü başarı emojileri ile devam ettirmek herkes için büyük mutluluk kaynağı olacaktır. Ancak gün içerisinde yaşanılabilecek kötü durumların ve çıkabilecek aksiliklerin de olabileceği unutulmamalıdır. Böyle durumlar için duygularınızı tarif edecek emojiler arasında bulunan siyah kalp en az kullanacağınız emojilerden birisi olsun.

Siyah Kalp Emojisi Hakkında Merak Edilenler

Siyah genel anlamda renk olarak da karamsarlığı ve düşük enerjiyi ifade etmektedir. Snapchat uygulamasında bulunan siyah kalp emojisi anlamı bakımından da üzülmüşlüğü ve olumsuz durumları ifade etmektedir. Siyah kalp emojisini bu uygulama ile kullanan bir kişinin üzgün olduğu düşünülebilirken, uygulamada bulunan diğer renkli kalplerin de anlamlarını öğrenerek eğlenceli bir yolculuğa yelken açabilirsiniz.

Siyah kalp emojisini bugün diğer sosyal uygulamalarda da görmek mümkün. Hemen hemen hepsinde aynı anlamlara gelmesi nedeniyle onları yerli yerinde kullanmak gerekli.

Emoji Kombinasyonları

Diğer emojiler ile kombine olarak da kullanılabilen siyah kalp emojisi kötü ve fena durumlar için bir anlatım yolu olmaktadır. Kötü bir haber verirken veya olumsuz duyguyu paylaşırken kullanılan bu emoji kişilerin durumlardan üzgün olduklarını da belirtmektedir.

Uygulamada duygu alt kategorisinde yer verilmiş olan bu emoji ruhsal olarak kendimizi iyi hissetmediğimiz zamanlarda başvurulacak bir emoji olarak geçmektedir. Siyah kalp emojisi anlamı ile hem kalbi içine almaktadır hem de yaşanmış veya yaşanması muhtemel kötü duyguları. Duyguların emojiler ile ifade edilmesi son zamanların en popüler olayları arasında yer almakta. Hal böyle olunca her duyguya bir emoji gerekmektedir. Yaşanılacak kötü ve keyifsiz anları karşılayacak emojiler de sosyal platformlara eklenerek kişilerin duygu akışlarına yön verilmek istenmektedir.

 

 

 

Yorum yapın